Grand Uçhisar Hotel - Uçhisar Nevşehir - Aktiviteler

Aktiviteler

Birbirinden Eğlenceli Aktiviteler

Kapadokya'nın en güzel yerinde Göreme’de bulabileceğiniz eşsiz aktiviteler ile vaktinizi çok daha eğlenceli bir şekilde geçirecek, Grand Uçhisar Hotel Kapadokya bünyesinde dinlenerek bu benzersiz deneyimi yaşayacaksınız.

Awesome Image

Türk Gecesi

Türk Gecesi Gösterisi, geleneksel kostümlerle tamamlanan ve elbette oryantal dansçıları heyecanlandıran, Türkiye’nin çeşitli bölgelerinin dans geleneklerini vurgulamaktadır.

Bu canlı performans, geleneksel Türk müziğinin tadını çıkarmanın, dans etmenin ve izleyicilerin katılımı sırasında festivallere katılmanın harika bir yoludur.

Awesome Image

Balon Turları

Kapadokya, sıcak hava balonları ile uçmak için en iyi yerlerden biri olarak dünya çapında bilinir.

Mükemmel uçan koşullarla bir araya gelen muhteşem gerçeküstü manzaralar, balonların peri bacaları arasında ve periferik bacaları arasında ve arasında, her biri kendine özgü kaya oluşumları, renkler ve özellikleri olan etkileyici vadiler aracılığıyla benzersiz kaya oluşumlarına, meyve bahçelerine ve üzüm bağlarına doğru sürüklenmesini sağlar. Bölgenin nefes kesici manzarasını izlemek için dalgalı ravinler üzerinde uçuyor.

Awesome Image

Günlük Turlar

Kapadokya‘da en iyinin en iyisini sunan günlük 3 grup turu sunuyoruz.

Konuğumuzun tercihlerine ve ilgi alanlarına göre yeniden düzenlenen yeni turlar, Kapadokya Turu 1, Kapadokya Turu 2 ve Kapadokya Turu 3’tür. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin

Awesome Image

ATV Turları

Göreme‘nin etrafındaki dar yollardan geçen sağlam bir ATV (dörtlü) bisikletle keşfe çıkın.

Yarım veya tam günlük eskort turlarımız, olağanüstü Kapadokya manzarasının güzel tepeleri, vadileri, kum tepeleri ve patikaları boyunca ve arasında heyecan verici bir macera sunuyor.

Awesome Image

At Turları

Güzel Atlar Ülkesi olarak bilinen Kapadokya, at sırtında keşfetmek için ideal bir yerdir.

Binlerce yıldır Kapadokya tarihinde kendine özgü bir yer edinmiş olan atlar, Göreme‘nin çevresindeki eşsiz manzaralar, yerli bir Anadolu ya da Arap atını keşfetmek için mükemmeldir - gerçek bir Türk kovboyuyla!

Awesome Image

Jeep Safari

Kapadokya‘nın en heyecan verici maceralarından biri, bölgeyi bir arazi aracıyla keşfetmek. Jeep Safari turumuz size en iyisini sunar: vadilerin, kiliselerin ve diğer kültürel etkinliklerin engelsiz manzarasını görmek için üstü açık jeep araçları.

Muhteşem manzaralar ve eşsiz Kapadokya manzaralarında karayoluyla seyahat etme heyecanı – hepsi bir gün içinde sizi bulması zor yerlere ve kalabalıklardan uzağa götürüyoruz.